Choď na obsah Choď na menu
 


 

 

Deň detí

Ako to už býva zvykom každý rok sa v obci koná oslava  dňa deti. A ako by to vyzeralo keby deti svoj deň neoslávili aj tento rok.

Tento ročník dňa deti bol tým viacej zaujímavejším, pretože bol organizovaný v rámci regionálneho voľnočasového projektu z podporou partnera hodiny deťom.

Obrázok

 Do tohto projektu sú zaradené obce Bátovskej kotliny a to obce: Bátovce, Bohunice, Devičany, Drženice, Jabloňovce, Pečenice a obec Žemberovce. Deň detí otvárali mažoretky zo základnej školy z Pukanca a svoje číslo predviedli aj deti zo základnej školy z Bátoviec pod vedením pani učiteľky Mgr. Zuzany Címerovej. Deti z obci, ktoré sú zaradené do projektu si mohli zmerať medzi sebou sily v rôznych súťažných disciplínach, napríklad akými sú strieľanie šípok do terča, hod do nádoby, streľba zo vzduchovky pod dozorom dospelých, hod kriketkou do diaľky a mnoho iných zaujimavích úloh. Na konci úloh sa odovzdávali bohaté výhry. Podával sa ako inak vynikajúci  guláš, kofola, špekáčiky a mnoho iných dobrôt. Takto krásne strávené slnečné popoludnie naša obec už dávno nezažila. Dúfame, že budúci ročník dňa detí bude ešte lepší a že sa zíde viacej ľudí zo svojimi ratolesťami, pretože brány do našej dediny sú každému otvorené.

 

       Obrázok

                                                      Obrázok 

Obrázok

 
         
 
      

                                        

                                          

 

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.